Rodinný Hotel Na Farmě byl otevřen 4. dubna 2014. Nachází se v malebné vesničce Choťovice, nedaleko lázeňského města Poděbrady, 4 kilometry od dálnice D11 na 50. kilometru mezi Prahou a Hradcem Králové (EXIT 50 – Kolín, Žehuň). Hotel je středobodem mezi městy Poděbrady, Kolín a Chlumec nad Cidlinou.

V našem hotelu se příjemně snoubí tradiční rodinná pohoda s vymoženostmi 21. století.

Mezi další naše přednosti patří poskytování velmi kvalitní gastronomie, připravované ze surovin z vlastních zdrojů.

TELECÍ

Všechna telata se narodila na naší farmě v Žehuni a jsou krmena mléčnou směsí. Vyzrálé telecí maso je nabízeno v té nejvyšší kvalitě. Telecí maso je to nejlepší a nejzdravější, co vám z různých druhů mas můžeme nabídnout.

HOVĚZÍ

Hovězí maso pochází také z našeho chovu v Žehuni. Naším cílem je dodat maso ve špičkové kvalitě, proto maso zpracováváme a následně necháváme dozrát v naší bourárně. Maso ztrácí vodu a stává se křehčím a chutnějším. V našem chovu křížíme masná plemena s cílem připravit pro vás co nejlepší kulinářský zážitek.

VEPŘOVÉ

Vepřové maso pochází z našeho chovu z Choťovic. Vlastníme nukleový (čistokrevný) a rozmnožovací chov prasat plemene České bílé ušlechtilé. Zvířata jsou pod pravidelnou kontrolou veterinární správy a naše prasničky jsou pravidelně měřeny ultrazvukem s cílem optimalizovat výšku špeku a podíl libové svaloviny.

V areálu našeho hotelu nabízíme velmi zajímavé aktivity pro děti i dospělé, a protože je hotel umístěn v atraktivní lokalitě, nabízí mnoho sportovních, turistických i kulturních aktivit i blízké okolí.

Ubytování ve venkovském prostředí, ale ve vysokém standardu, to je Hotel Na Farmě.

FOTOGALERIEVítejte u nás